پرینت
#۴٣٢
بازدید: ۶۵١٧
12 خرداد 1393 - 22:23

رونمایی از نخستین پروفیل نانو ایران با ابتکار کایکو

ابتکاری نو در صنعت پروفیل یوپی‌وی‌سی ایران

به گزارش بازار یو‌پی‌وی‌سی؛ ابتکاری نو در صنعت پروفیل یوپی‌وی‌سی ایران با تولید و رونمایی از نخستین پروفیل نانو در شرکت دنیای پروفیل پی‌وی‌سی غرب یا همان کایکو پرآوازه، رقم خورد و برگ زرین دیگری بر این صنعت در ایران افزوده شد. 28 فروردین‌ماه 1393 در نخستین همایش خانواده بزرگ و صمیمی کایکو در کرمانشاه، مدیران این شرکت خوشنام و مبتکر افزون بر رونمایی از نخستین پروفیل یوپی‌وی‌سی با برند کایکو که با استفاده از فناوری نانو ساخته شده است، برنامه‌ها و سیاست‌های خود را برای آینده تشریح کردند. این نخستین همایش کایکو بوده و حالا کایکو به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه مجتمع صنعتی کرمانشاه، فصل تازه‌ای از رقابت در صنعت پروفیل یوپی‌وی‌سی ایران را رقم زده است؛ رقابت در میدان کیفیت و نوآوری و خلاقیت مبتنی بر فناوری‌های روز جهانی. گزارش ویژه پنجره ایرانیان از نخستین همایش شرکت کایکو را بخوانید: با این توضیح ضروری که مجتمع صنعتی کرمانشاه شامل تعدادی از شرکت‌های موفق و پیشرو با محصولات متنوع و متفاوت از‌جمله اسکلت فلزی در انواع پیچی و جوشی، ساندویچ پنل‌های دیواری و سقفی، پروفیل‌های مختلف فلزی گالوانیزه و فولادی، شیشه‌های دوجداره، کولر‌های اسپیلت، لامپ کم‌مصرف، لوله‌های فاضلاب پی‌وی‌سی (صادراتی) و ...می‌شود و کایکو را می‌‌توان یکی از شرکت‌های پیشرو این هلدینگ صنعتی ایران دانست.

چهار برنامه آینده کایکو در بازار فروش

مهندس بهروزی، مدیر فروش شرکت دنیای پروفیل پی‌وی‌سی غرب (کایکو) در این مراسم با خیرمقدم به حاضران و اعضای خانواده کایکو در ایران اظهار داشت» سال خیلی سختی را پشت‌سر گذاشتیم و دلیل این امر هم نه در‌اختیار شما (پنجره‌سازها) و نه در‌اختیار ما (تولید‌کنندگان پروفیل) بوده، بلکه چندین دلیل تحمیلی بیرونی از‌جمله رکود تقریباً مطلق صنعت ساختمان، ورود بی‌رویة پروفیل‌های بی‌کیفیت و ارزان‌قیمت خارجی و همچنین کاهش تقریبی 75 درصدی پروانة ساختمان بوده است و به همین دلیل و برای مقابله با تهدیدهای بیرونی این صنعت، شرکت دنیای پروفیل پی‌وی‌سی غرب (کایکو) بر آن شد که یک تجدیدنظر در سیاست‌های فروش سال 93 انجام دهد تا در عرصة رقابت بتواند همچون گذشته بماند و و با عبور از تنگناهای رکود اقتصادی، سهم و جایگاه خود را در بازار حفظ کند.

 مهندس بهروزی مهمترین برنامه بخش فروش کایکو در سال جاری را این گونه اعلام کرد:

بازنگری در سیاست‌های فروش و ایجاد تنوع در آن به نحوی که، ضمن حفظ تخفیف‌های عادی گذشته، تخفیف جداگانه‌ای هم برای تأمین بخشی از هزینه‌های تبلیغاتی مشتریان گرامی اختصاص داده خواهد شد و البته با توجه به ویژگی‌های محلی هر منطقه و با سلیقة مردم همان منطقه (البته با نظارت مستقیم کایکو) نسبت به تبلیغ برند کایکو اقدام خواهد شد.

ایجاد نمایندگی‌ها در استان‌ها و شهرهایی که تابه‌حال به‌طور جدی در آن مناطق وارد بازار فروش نشده‌ایم و همچنین اقدام به عقد قرارداد با کلیة مشتریان جاری و اعطای نمایندگی فروش به آنها در‌صورت تمایل و کسب شرایط نمایندگی، به‌طوری‌که مشتریان جزء بتوانند با حداقل هزینة حمل و با شرایط فروش کارخانه از نمایندگی‌ها پروفیل تهیه کند. به گفته این مقام ارشد شرکت کایکو، عقد قرارداد دو مزیت دارد: اول اینکه خریداران با اطمینان خاطر می‌توانند حداقل به‌مدت یکسال نسبت به برنامه‌ریزی و اخذ امتیازات مندرج در قرارداد اقدام کنند و نگرانی از بابت تهیه کالا در طول یکسال نداشته باشند و دوم اینکه شرکت نیز می‌تواند نسبت به برنامه‌ریزی سالانة خود اقدام کرده و در‌صورت بودن تقاضا طرح‌های توسعه و افزایش تولید خود را عملی سازد و از اخذ نمایندگان مازاد جلوگیری کند.

تکمیل سبد محصولات در طول سال جاری و ایجاد جذابیت به خریداران و پاسخگویی به نیازهای متنوع مصرف‌کنندگان نهایی.

کمک به تأمین نقدینگی تولید‌کنندگان در و پنجره با مشارکت بانک انصار در قالب وام‌های سه‌ماهه، شش‌ماهه و یکساله.

 او در پایان سخنان خود خطاب به اعضای خانواده کایکو اظهار کرد: از ارئه پیشنهاد، راهنمایی و انتقادات سازنده ما را بی‌بهره نگذارید که اینها چراغ راه ما خواهد بود و ما با اتکال به خداوند یاری‌بخش و راهنمایی‌های دلسوزانة شما و نیز حمایت‌های دولت و مدیران ارشد کایکو افق‌های جدید این صنعت را در خواهیم نوردید.

 پروفیل نانوی کایکو، بی نقص و برتر در کیفیت

مهندس سرلک، مدیر تحقیق، توسعه و برنامه‌ریزی شرکت کایکو نیز در این مراسم ضمن خیرمقدم و قدردانی از تمامی اعضای خانواده بزرگ شرکت دنیای پروفیل یوپی‌وی‌سی غرب (کایکو) اظهار کرد: در ابتدا خالی از لطف نمی‌دانم تاًکید صاحبان و مدیران و پرسنل پروفیل کایکو را برای تهیه یک پروفیل کم‌نقص و حتی بی‌نقص با کیفیتی در‌خور مشتریان محترم این مجموعه تکرار کنم و این مهم را به‌عنوان خط مشی اصلی مسئولین این واحد تولیدی در گذشته، حال و آینده اعلام دارم. او خاطرنشان کرد: همانطور‌که قبلاً نیز توسط بنده و دیگر مدیران کایکو اعلام شده، این مجموعه همچنان اصرار بر تهیه بهترین مواد اولیه موجود در کشور برای تولید پروفیل یوپی‌وی‌سی را دارد و علی‌رغم سختی‌های فراوان در امور واردات مستمر بهترین افزودنی‌های خارجی دست از این مهم بر نداشته و به تلاش خود در این راستا ادامه می‌دهد. مهندس سرلک افزود: نه‌تنها سعی در تولید پروفیل با کیفیت عالی داشته‌ایم بلکه با وجود نوسانات دائمی قیمت‌ها حتی‌المقدور تغییری در قیمت محصول نهایی اعمال نکرده‌ایم.

مدیر تحقیق، توسعه و برنامه‌ریزی شرکت کایکو گفت: در این راستا واحد R&D مجموعة کایکو با ارائه راهکارهای بهره‌وری تولید و تحقیقات مستمر علمی در دستیابی به فرمولاسیون‌های جدید علاوه بر بهبود کیفیت به ثابت ماندن قیمت‌ها کمک کرده و البته دستیابی به مواد اولیة جدید با‌ کیفیتی حتی بهتر و مذاکره مستقیم با تولیدکنندگان اروپایی راهکارهای جدیدی در تهیة مواد افزودنی عالی با قیمتی مناسب را برای این مجموعه به ارمغان آورده است. مهندس سرلک صادقانه خطاب به حاضران گفت که بی‌شک هیچ مجموعه تولیدی بدون ایراد و اشکال نبوده و کایکو نیز از این امر مستثنی نیست، لیکن پاسخگویی و سعی در رفع معضلات مهمترین مسئولیت و وظیفه‌ای است که با هدیه صبوری و همکاری شما ادامه این راه نیرو و امید بخشیده است. او تاکید کرد: امسال نیز واحد فنی و R&D در راستای رضایت مشتریان عزیز درخصوص رفع معایب، کارشناسی‌ها، نصب و آموزش تیغچه و فیکسچر‌ها، نرم‌افزار تولید و فروش و دیگر خدمات در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

 پروفیل بازسازی کایکو هم آمد

مدیر تحقیق، توسعه و برنامه‌ریزی شرکت کایکو در ادامه خبرهای خوش کایکو را آرام آرام اعلام و تاکید کرد: در راستای اعتلای نام کایکو و همه عزیزان مرتبط با این نام از‌ جمله خود شما بزرگواران تولید با‌ کیفیت پنجره‌های کایکو با حضور دوره‌ای مدیران و کارشناسان ما در مجموعه‌های مونتاژ پنجره ادامه خواهد داشت و این نوید را می‌دهم که به‌زودی شاهد حضور پر‌رنگ‌تر کایکو در مجموعه‌های خود خواهید بود. اما همه ساکت و کنجکاو بودند که این حضور پررنگ به چه معناست؟ مهندس سرلک هم میهمانان و اعضای خانواده صمیمی کایکو را منتظر نگذاشت و گفت: واحد R&D به‌عنوان یک واحد پویا نوید نوآوری‌های جدید برای شما مشتریان مشکل‌پسند را دارد. به نحوی پیرو وعده‌های پیشین افزودن قالب فریم بازسازی به سبد محصولات کایکو و تولید پروفیل آن تا پایان اردیبهشت‌‌ماه سال جاری را به اطلاع عزیزان می‌رسانم . او افزود: قالب آن در کارخانه موجود است و با حضور کارشناس شرکت قالب‌ساز تولید آزمایشی آن از 5 اردیبهشت‌ماه سال جاری آغاز شده است. اما به محض رسیدن به نتایج مطلوب در فاز دوم شاهد افزودن کلاس پروفیل‌های کشویی تا مرداد‌ماه امسال خواهیم بود.

 رونمایی از نسل جدید لیبل‌های کایکو

مدیر تحقیق، توسعه و برنامه‌ریزی شرکت کایکو اما خبر دوم خوش را ناشی از یک نو‌آوری دانست و اعلام کرد: از‌جمله دیگر نو‌آوری‌ها در کیفیت و حتی در صنعت پروفیل یوپی‌وی‌سی،‌ ارائه نسل جدیدی از لیبل‌های محافظ KPT محصول شرکت کیان پارس تاکان است. به گفته این مدیر ارشد کایکو، این لیبل با پنج لایه و حباب‌های میانی محافظ بسیار مناسب‌تری در‌برابر ضربه و خط و خش پروفیل‌ها به هنگام جابه‌جایی و تولید خواهد بود و با ظاهری زیباتر و چشمگیر، پروفیل‌های کایکو و پنجره‌های تولید‌شده با آن‌را از دیگر محصولات مشابه در بازار متمایز می‌کند و البته این لیبل‌ها با چسب جدید علاوه بر دوام و ماندگاری بیشتر به‌راحتی جدا شده و ردی بر پروفیل به‌جا نخواهد گذاشت.

 بشارتی دیگر با پروفیل نانوی کایکو

 اما این پایان خلاقیت و ابتکار عمل کایکو در حرکت به سمت قله‌های پیشرفت کیفی نبود و بشارتی دیگر همه را شگفت زده کرد. مهندس سرلک در این مراسم اعلام کرد: بشارت دیگر ما برای شما اعضای محترم خانواده کایکو، تولید اولین و تنها پروفیل یوپی‌وی‌سی با تکنولوژی نانو در کشور است که تمایزی چشمگیر در کیفیت برای پروفیل کایکو را رقم زده و این ابتکار انحصاری حاصل تلاش گروه R&D مجموعة کایکو با شرکت آریا پلیمر پیشگام و با حمایت ستاد نانو ریاست‌جمهوری است.

مدیر تحقیق، توسعه و برنامه‌ریزی شرکت کایکو در توضیح مزیت فنی پروفیل نانوی کایکو اظهار کرد: این فناوری در اولین فاز توانست تا 4 برابر مقاومت بیشتری در‌برابر شکست و انتشار ترک را نسبت به استاندارد‌های جهانی از خود نشان دهد همچنین ماندگاری و مقاومت بالاتر در‌برابر تابش اشعة UV از دیگر قابلیت‌های استفاده از این فنآوری در صنعت پروفیل و پروفیل‌های کایکو خواهد بود. او خطاب به حاضران گفت: بی‌شک این پایان راه توسعه این مجموعه و محصولاتش نخواهد بود و در کنار شما بزرگواران و حمایت‌های بی‌دریغتان، رشد روزافزون کیفیت و رضایت را ارمغان همراهی‌تان خواهیم کرد.

 پروفیل نانوی کایکو را بهتر بشناسیم

در ادامه این مراسم، دکتر علی‌آبادی مدیر عامل شرکت دانش بنیان آریا پلیمر پیشگام که در زمینه نانو فعالیت‌های گسترده‌ای دارد، به تشریح مزایای فنی نسل جدید پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی ساخته شده با تکنولوژی نانو در ایران توسط شرکت کایکو اشاره کرد و گفت: با توجه به پویایی R&D شرکت کایکو و قراردادی که امتیاز آن نیز متعلق به شرکت کایکو خواهد بود، طرح تحقیقات از طرف شرکت آریا پلیمر پیشگام برای شرکت تولید یوپی‌وی‌سی کایکو انجام شده و بدین‌ترتیب شرکت کایکو توانسته برای اولین بار در خاورمیانه به تکنولوژی تولید یوپی‌وی‌سی با فن‌آوری نانو دست پیدا کند که به‌زودی تولیدات آن به شکل انبوه وارد بازار خواهد شد.

 تفاوت پروفیل یوپی‌وی‌سی معمولی و یوپی‌وی‌سی نانو؟

 مدیرعامل شرکت دانش بنیان آریا پلیمر پیشگام خاطرنشان کرد: افزایش 4 برابری مقاومت به ضربه و تغییر رنگ در مقابل اشعة UV و همچنین افزایش استحکام نشان می‌دهد که نسل جدید پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی حرف زیادی برای گفتن خواهد داشت و جوابگوی نیاز تولیدکنندگان خواهد بود و به زودی دامنة استفاده از پروفیل یوپی‌وی‌سی به‌شدت گسترش پیدا خواهد کرد. او تاکید کرد: جالب اینکه شرکت کایکو برای جلب‌نظر مشتریان این پروفیل را نیز با قیمتی در‌حدود پروفیل‌های سابق عرضه خواهد کرد. به گزارش پنجره ایرانیان، مدیران کایکو در این مراسم تاکید کردند: یکی از رسالت‌های این شرکت استفاده از بهترین نوع مواد اولیه موجود در بازار برای تولید پروفیل یوپی‌وی‌سی از‌جمله اکسید تیتانیوم کرونوت آلمان، استبلایزر آلمان، کربنات فرانسه و S65 از پتروشیمی بندر امام است. آنها افزودند که این شرکت همچنین برای روکش روی پروفیل‌های خود از لیبل پنج لایه شرکت پارس تاکان استفاده می‌کند.

که این لیبل به‌گفتة مهندس فرهادی، مدیریت شرکت‌های پارس تاکان برای اولین‌بار در دنیا اختراع و پس از ثبت اختراع امتیاز آن برای محصولات کایکو در‌نظر گرفته شده ا‌ست. از مزایای این برچسب جدید عدم پاک‌شدن رنگ روی لیبل و لایه میانی (حباب‌دار) است که سبب می‌شود در هنگام حمل‌ونقل وتولید کمترین آسیب و خط و خش به پروفیل وارد شود.

 پرسش و پاسخ با مدیرعامل کایکو

این گزارش می‌افزاید: در این مراسم برگه‌هایی بین نمایندگان کایکو توزیع و از آن‌ها خواسته شد که مشکلات و سؤالات خود را برروی آن بنویسند و در پایان برنامه مدیران ارشد کایکو به این سؤالات پاسخ دادند.

بخش عمده این سؤالات در‌خصوص 8 درصد مالیات ارزش‌افزوده بود که مدیریت عامل کایکو آقای مهندس پایروند در این خصوص گفت: به‌دلیل اینکه حساب‌های شرکت کاملاً شفاف است، بایستی فاکتور رسمی صادر شود که در این صورت 8 درصد مالیات ارزش‌افزوده به آن تعلق می‌گیرد. البته وی برای اینکه کل این فشار هزینه‌ها بر مشتریان وارد نشود قول داد که درصدی از آن‌را شرکت متقبل شود.

 یکی از سئوالات جدی هم این بود که چرا خود شرکت کایکو تولید در و پنجره می‌کند؟

مدیریت کایکو پاسخ داد: تولید‌کنندگان در و پنجرة داخل کشور به ویژه در استان کرمانشاه نباید شرکت کایکو را رقیب خود در این زمینه بدانند و واحد مونتاژ در و پنجره فقط برای تولیدات صادراتی بوده و هیچ‌ یک از در و پنجره‌های ساخته شده توسط شرکت کایکو، در داخل کشور فروخته نمی‌شوند.

مهندس پایروند تاکید کرد: البته امسال این خط به کشور عراق منتقل می‌شود و این موضوع برای اطمینان نمایندگان صورت می‌گیرد و از دیگر امکاناتی که شرکت کایکو برای مشتریان خود قرار داده، حمل‌ رایگان بار 5 تنی و بالاتر برای مشتریان است. این گزارش می‌افزاید: در این نشست مدیران بانک انصار نیز حضور داشتند و اعلام کردند که برای نمایندگان شرکت کایکو تسهیلاتی در‌نظر گرفته‌اند به‌طوری‌که تا شش ماه سودی از آن‌ها دریافت نمی‌کند. در پایان این نشست، لوح تقدیر و جوایزی به نمایندگان کایکو اهدا گردید. پس از پذیرایی ناهار، بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه از‌جمله انبار کارخانه و خطوط اکسترود صورت گرفت. آقای مهندس سرلک مدیر تحقیق ‌و توسعه در تمامی بخش‌های پاسخگوی افراد بود و نحوة تولید از بخش انبار و مخلوط مواد تا محصول نهایی را توضیح داد.

 شناسنامه کایکو به روایت کایکو

شرکت دنیای پروفیل پی‌وی‌سی غرب با استفاده از تکنولوژی قالب‌های NEXTOOL انگلیس و ماشین‌آلات و تجهیزات پیشرفته با بالاترین استانداردهای روز اروپا اقدام به تولید پروفیل یو پی‌وی‌سی کرده و با نیروهای متخصص خود سعی در ارائه محصولات با کیفیت بالا دارد. در انتخاب مواد اولیه این محصول نیز همان حساسیت و دقت کیفی، مدنظر مدیران مجموعه است چراکه مواد افزودنی این محصول به‌دلیل اثرگذاری مستقیم در کیفیت پروفیل مستقیماً و تماماً از بنام‌ترین شرکت‌های آلمانی و اروپایی (kronus,barlocher,kaneka,…) که سابقة طولانی در تولید مواد افزودنی پروفیل‌های یو پی‌وی‌سی دارند، خریداری گردیده است که تضمین دیگری در ارائه محصول رقابتی با بازار جهانی می‌باشد.

کایکو با درنظر‌گرفتن نیازمندی‌های جامعه و اهمیت به سلیقة مردم سعی در ارائه خدمتی نو نموده و با ایجاد تنوع رنگ بدون از بین بردن خواص پروفیل‌های یو‌پی‌وی‌سی به شکلی جدید که با استفاده از مواد خود پروفیل به‌صورت یک لایه، هم‌زمان در پروسة تولید برروی محصول اکسترود گردیده روشی نو را بکار برده است که با خراشیدن یا مرور زمان این لایه برداشته نمی‌شود. مصرف کنندگان می‌توانند با توجه به سلیقه و هنر معماری بکار رفته در ساختمان خود رنگ موردنظر را انتخاب و دراختیار کایکو قرار دهند تا جهت تولید اقدام نمایند. این کیفیت به‌صورت مدام و مستمر توسط آزمایشگاه کنترل می‌گردد. جهت بررسی کیفیت محصولات تولیدشده، واحدی شامل تجهیزات آزمایشگاهی مدرن پروفیل‌های یو‌پی‌وی‌سی درنظر گرفته شده تا بتواند با بکارگیری کارشناسان مجرب در زمان تولید محصول و پس از تولید، آن‌را مورد آزمایش و بازبینی قرار دهد و از کیفیت آن اطمینان حاصل نماید و رسالت خود را در تولید و عرضة یک محصول با کیفیت به انجام رساند.

شرکت دنیای پروفیل پی‌وی‌سی غرب علاوه بر توجه به استاندارد‌های دریافتی، این پروفیل ها‌را همواره مورد آزمایش قرار داده تا خود مستقیماً از سطح کیفی آن‌ها مطمئن گردد و پس از اخذ نتایج مثبت از سلامت آن‌ها، اقدام به ارائه ضمانت بیست ساله این تولیدات دربرابر تغییر رنگ و تغییر حالت نموده است.

حضور TAKMAK در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تهران حضور TAKMAK در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تهران
شرکت ایشیق تولید‌کننده ماشین‌آلات مونتاژ درب و پنجره UPVC با برند TAKMAK ...
بازدید: ٣۴٧١
فرآیند تولید پروفیل UPVC فرآیند تولید پروفیل UPVC
فرایند تولید پروفیل UPVC شامل دو مرحله اصلی می باشد ...
بازدید: ۵۶٢٧
تعدیل 119 نماینده ویستابست در راستای کیفیت صنعت در و پنجره تعدیل 119 نماینده ویستابست در راستای کیفیت صنعت در و پنجره
قطع همکاری ویستابست با 119 تولید کننده در و پنجره های UPVC ...
بازدید: ٣٧٧۴

4 دیدگاه

30 شهریور 1395 - 23:10
[4] صدرا نوروزی:

سلام. پروفیل تون حرف نداره.من کارشناسی متالوژی جوشکاری دارم و الان دو ساله زدم تویه خط دوجداره.تبلیغات تون کمه.پروفیل تون درجه ی یکه.دست خوش
22 دی 1393 - 02:00
[3] عادل فلاح:

دریافت نمایندگی پروفیل کایکو
05 دی 1393 - 12:29
[2] داود خلیل زاده:

با سلام و خسته نباشید. اینجانب از سال 89 وارد عرصه upvc شده ام. همچنین استان اذربایجان غربی مخصوصا ارومیه در سالهای اخیر به دلیل مرزی بودن این استان به نوعی قطب upvc در ایران شده است. همچنین حداقل حدود 30،40 نوع پروفیل pvc در استان مشغول کار میباشند. لذا اینجانب خواهان اخذ نمایندگی پروفیل کایکو (nano) می باشم.در صورت تمایل شرکت کایکو خوشحال میشویم که همکاری داشته باشیم
28 شهریور 1393 - 22:27
[1] امید بدری:

از فرایند نانو کردن پروفیل کایکو بسیار خرسند و ارزوی متعالی بودن و شدن گروه کایکو را از یزدان پاک منانم .از طرف گروه صنعتی ماردین پن

SecImgSesتبلیغات بازار یو‌ پی‌ وی‌ سی ایران نرم افزار ercom طراحی پنجره upvc
تولید کابینت PVC در مجموعه همارشتن تولید کابینت PVC در مجموعه همارشتن
همارشتن تولید و عرضه انواع کابینت‌های پی وی سی را در رنگ‌های متنوع آغاز کرده است
- بازدید: ۶۵
برگزاری کلاس تئوری در دفتر انجمن در و پنجره یو.پی.وی.سی ایران برگزاری کلاس تئوری در دفتر انجمن در و پنجره یو.پی.
کلاس تئوری کاربرد انواع بازشوهای خاص و آنالیز استاندارد ابعاد آن در صنعت در و پنجره و نما
- بازدید: ۶٨
محصولات جدید پارس یراق پروفیل محصولات جدید پارس یراق پروفیل
شرکت پارس یراق پروفیل در راستای پیشبرد تولیدات خود محصولات جدیدی را به سبد کالایی خود اضاف
- بازدید: ۶۴
مطالب تصادفی
اخذ استاندارد ISO 9001؛ در مسیر ارتقای کیفیت اخذ استاندارد ISO 9001؛ در مسیر ارتقای کیفیت
تشکیل کارگروه فنی و مهندسی برای شناسایی مراجع و استانداردها در گام اول ...
بازدید: ٣٠٢۵
شرکت دیوا ؛حافظ سلامت جامعه شرکت دیوا ؛حافظ سلامت جامعه
مهم‌ترین دستاورد مهندسان و متخصصان شرکت دیوا در زمینه تحقیقات و فناوری ...
بازدید: ٣٢١٣
افتتاح کارخانه تولید پروفیل‌های دوجداره upvc در ارومیه افتتاح کارخانه تولید پروفیل‌های دوجداره upvc در ارومیه
واحد تولیدی پروفیل‌های UPVC دوجداره با حضور مسئولان کشوری و استانی در ارومیه افتتاح شد ...
بازدید: ٢۴٧١

اخبار شرکت ها
:: ورود کاربران


ثبت نام
کلمه عبور جدید
:: مجوزهای اخذ شده

به پرداخت ملت

مطالب تصادفی محتوایی
همارشتن در جمع برترین ‌های صنعت استان لرستان همارشتن در جمع برترین ‌های صنعت استان لرستان
گروه صنعتی همارشتن در مراسم تجليل از 25 واحد نمونه توليدی، صنعتی و معدنی استان لرستان ...
بازدید: ٣۴٢٠
پنجره های خنک کننده هوا پنجره های خنک کننده هوا
دانشمندان موفق به طراحی پنجره هایی شده اند که در تابستان موجب خنک شدن هوای خانه می شوند ...
بازدید: ٣٠٣٢